תכונות גלקסי Z Fold2 של סמסונג זולגות אל גלקסי קפל עם עדכון חדש

סמסונג פרסמה עדכון תוכנה חדש לגלקסי קפל המביא כמה תכונות של גלקסי Z Fold2 לסמארטפון המתקפל מהדור הראשון, הכולל זוג זוגיות, תצוגת לכידה ותצוגה מקדימה כפולה.

זוג האפליקציות מאפשר לך לפתוח עד שלוש אפליקציות יחד בפריסת המסך המפוצל המועדף עליך באמצעות פאנל הקצה, הנגיש באמצעות החלקה בצד המסך. החברה עדכנה גם את התכונה Multi-Active Window מכיוון שהיא מאפשרת לך כעת לסדר את הפריסה בצורה אופקית.

זוג אפליקציות עם פאנל Edge
חלון רב פעיל

זוג אפליקציות עם לוח קצה • חלון רב פעיל

העדכון מאפשר לך גם לחבר את ה- Galaxy Fold שלך לטלוויזיה החכמה שלך באופן אלחוטי באמצעות Samsung DeX, מה שמאפשר לך גם להשתמש בסמארטפון המתקפל כמשטח מגע כדי לשלוט על המסך השני עם מחוות אצבעות רבות.

אחת מתכונות המצלמה החדשות שמגיעות לגלקסי קפל עם העדכון החדש היא Auto Framing, שמתקרבת אוטומטית פנימה או החוצה, תלוי כמה אנשים נמצאים מול המצלמה, כדי להבטיח שהכל יתפס. יש לו גם מעקב אחר תנועה ששומר על הנושא ממוסגר במרכז.

הבא הוא תצוגה מקדימה כפולה, אשר כפי שעולה מהשם, מציגה תצוגה מקדימה של התמונה הן בכריכה והן במסכים הראשיים של הסמארטפון. זה עובד גם עם קטעי וידאו.

תכונות גלקסי Z Fold2 של סמסונג זולגות אל גלקסי קפל עם עדכון חדשואז יש תצוגת לכידה המאפשרת לך לבדוק עד חמש מהתמונות או הסרטונים האחרונים שלך בצד שמאל של המסך הראשי תוך מתן תצוגה מקדימה של הצילום הבא שלך במחצית הימנית של המסך.

תכונות גלקסי Z Fold2 של סמסונג זולגות אל גלקסי קפל עם עדכון חדשהעדכון החדש מביא גם סינגל טייק ועכשיו מאפשר לכם לצלם תמונות סלפי עם המצלמה האחורית של גלקסי קפל ברזולוציה גבוהה, מכיוון שהיא מקדימה את התמונה על מסך הכיסוי. סמסונג גם מאפשרת לך להקליט קטעי וידאו של 21: 9 וידיאו 24fps במצב Pro Video.

תכונות גלקסי Z Fold2 של סמסונג זולגות אל גלקסי קפל עם עדכון חדשבנוסף לפרודוקטיביות ולתכונות המצלמה, הקושחה החדשה כוללת גם שיפורי Wi-Fi המאפשרים לך לשתף ישירות סיסמאות Wi-Fi ולבדוק את מהירות חיבורי ה- Wi-Fi הסמוכים.

מָקוֹר

מתורגם אוטומטית מקישור זה.

JMT Newsdesk

Journal Magara Times | Email: info@ru.magaratimes.com | Twitter: @JMTRussian | Instagram: @JournalMagaraTimes | Facebook: @JournalMagaraTimes |

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.