עתיד מגייסת סדרה ב 'בסך 24 מיליון דולר עבור אפליקציית האימון של 150 דולר לחודש, בתוך תנופת כושר בבית – TechCrunch

עם אלפי מכוני כושר ברחבי הארץ שנאלצים להיסגר במהלך המגפה, הייתה הזדמנות חסרת תקדים לחברות כושר להציע פיתרון בבית. הרגע הזה הניע חברות ציבוריות כמו פלוטון לשיאים סטרטוספריים – שווי השוק שלה עומד להאפיל 40 מיליארד דולר – אך הוא גם דחף את בעלי ההון סיכון לעבר עסקאות רבות בתחום הכושר.

עתיד הושק עם מכירה נועזת לצרכנים: אפליקציית מנוי בסך 150 דולר לחודש, שכיוונה ממש משתמשים עם מאמן כושר אמיתי. בהסתמך על יכולות המעקב הבריאותיות של ה- Apple Watch, הסטארט-אפ כיוון לבנות פלטפורמה שמקבצת מוטיבציה, אחריות ותובנות כושר.

תמונה דרך העתיד

קרוב ל 18 חודשים לאחר ההכרזה על סדרה A בהובלת קליינר פרקינס, הסטארט-אפ אומר ל- TechCrunch שהם סגרו סדרה B בסך 24 מיליון דולר בהובלת שותפי Trustbridge, עם הון המכיל קפאין וקליינר פרקינס משתתפים שוב.

על רקע תנופת הכושר הביתית, עתיד ראתה צמיחה משמעותית משל עצמה. מנכ"ל רישי מנדל אומר כי קצב הצמיחה של החברה שולש בחודשים האחרונים כאלפי מכוני כושר סגרו את שעריהם. לדבריו, מחסה במקום רק האיץ את המעבר המתמשך לעבר שירותי כושר קדימה טכנולוגית שיכולים לעזור למשתמשים עסוקים למצוא זמן במהלך היום להתאמן.

עבודת התפעול של החברה היא שהחיים המודרניים מטורפים מטבעם לא רק בתקופות פנדמיות אלא בתקופות רגילות ", אומר מנדל. "הרעיון לקיים שגרה מוגדרת הוא כשל מוחלט."

סכום של 149 דולר לחודש, העתיד אינו מכוון לפנייה לשוק ההמוני באותה צורה כמו תוכניות כושר דיגיטליות אחרות שהופקו על ידי פלוטון, פיטביט או אפל הם. נראה שזה מכוון יותר באופן ישיר למשתמשים שיכולים להיות מועמדים לקבל מאמן אישי אך אולי לא מוכנים לבצע את ההשקעה או שאינם זקוקים להנחיה המודרכת כל כך שהם זקוקים להנחיות כלליות ואחריות מסוימת.

ככל שהסטארט-אפ נסגר יותר למימון, לצוות יש יעדים גדולים להרחיב את הרשת שלו. מנדל שואפת שיהיו 1,000 מאמנים בפלטפורמת העתיד בשלב זה בשנה הבאה. הגעה לסולמות חדשים יכולה לתת לשירות הזדמנות להתמודד עם אתגרים חדשים. מנדל רואה הזדמנויות לעתיד להרחיב את שירותי האימון מעבר לכושר כשזה הולך וגדל, "יש הזדמנות אמיתית לעזור לאנשים בכל היבטי בריאותם."

מתורגם אוטומטית מקישור זה.

Lucas Matney

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.